הiFetch המכשיר המהפכני מאוסטין, טקסס

הרעיון לiFetch עלה אחר הצהריים באוסטין שבמדינהת טקסס בארה"ב ב2012 כשגרנט המיל בן ה17 ישב להכין את שיעורי הבית שלו במטבח ביתו. הפודל הננסי שלו, פרנסר לקח כדור טניס בפיו והניחו לרגליו של גרנט, כשהוא ממש מתחנן אליו לשחק מסירות עמו. 20 דקות לאחר מכן, כאשר לגרנט כבר נמאס לשחק, פרנסר נשאר אנרגטי כתמיד. לגרנט עלה רעיון במוחו: "אילו רק היה מכשיר אשר זורק את הכדור לפרנסר בזמן שאני מכין את שיעורי הבית".

בזמן שסבו של גרנט, דני, שמע על הרעיון, אמר: "למה לא? זה יכול להיות פרויקט משפחתי מהנה". ובאופן פשוט זה, הiFetch נולד. כמה חודשים לאחר מכן, לאחר מאות שעות של מחקר, אב טיפוס, בדיקות, ונגיעות שיפור, משפחת המיל פתחה בקמפיין הקיקסטרטר שלה ב17 ליוני 2013. 30 יום ו1,000 תומכים ממנים לאחר מכן, משפחת המיל קיבלה 88,000 $, שזה סכום יותר מפי 4 מאשר הסכום אליו היא שאפה.

מאז, הiFetch קיבלת תשומת לב בינלאומית אדירה, וזכה במספר פרסים. בין היתר: המוצר החדשני הטוב של השנה, והמוצר הטוב ביותר בתערוכה בתערוכת SuperZoo 2013. וכאשר אנו נהנים מההצלחה האדירה של המוצר, ההנאה הגדולה ביותר שלנו היא לקבל תמונות וסרטונים מכל רחבי כדור הארץ של כלבכם אשר משתמשים iFetch ונהנים איתו מאוד.

 

כל הזכויות שמורות לiFetch ישראל 2015 ©