לא תצאו מכאן בלי לדעת

מכשיר הiFetch הוא מכשיר נהדר וקל באופן מפתיע לשימוש והפעלה. אנו מבינים שעדיין עשויות להיות לכם שאלות. אם אתם לא מוצרים תשובה לשאלתכם כאן בעמוד הFAQ שלנו, פשוט שלחו לנו מייל דרך דף 'צור קשר'.

האם לiFetch יש גרסא לכלבים גדולים יותר?

עקב הביקוש הגובר, אנו נרגשים להודיע שכרגע גרסאת iFetch לכלבים גדולים יותר עברה שלב אב טיפוס והיא כעת בשלבי תכנון וייצור סופיים. התעדכנו בעמוד הפייסבוק שלנו בכדי לקבל פרטים נוספים.

מהי מדיניות ההחזרות של הiFetch?

במידה ולא נעשה במכשיר שימוש והוא באריזתו המקורית ניתן יהיה להחזיר את המכשיר (בתוך 14 יום מקבלת המוצר) ולקבל את מלוא הסכום ששילמתם בחזרה. אחריות המכשיר לא תקפה במקרים הבאים: * שימוש במכשיר בניגוד להוראות המצורפות * התאמת המוצר לצרכים שלא עליהם הוא יועד. * נזקי מזג אוויר * נזק למוצר שנגרם כתוצאה מבעל חיים * אצבע אלוהים

איפה הiFetch מיוצר?

הiFetch פותח ועוצב בארה"ב, כעת הוא מורכב בסין.

מה מגיע באריזה כשאני מזמין את הiFetch?

האריזה כוללת את מכשיר הiFetch, שלושה כדורי טניס מיניאטוריים ושנאי 220 וולט.

מה יקרה אם אכניס חפצים אחרים למכשיר מלבד הכדורים היעודיים?

אנו לא ממליצים להכניס למכשיר שום דבר מלבד כדורי הiFetch היעודיים לו.

מהו זמן הפעולה של הiFetch בפעולה על סוללות?

זמן ארוך מאוד! עשינו בדיקות מקיפות עם המכשיר ומצאנו שהמכשיר ימשיך לירות כדורים גם לאחר 30 שעות של עבודה במידה והסוללות אשר הוכנסו לiFetch היו מלאות.

כלבי מרייר הרבה, האם זו בעיה?

כלבים מסיומים מריירים יותר מאשר כלבים אחרים. אם כלבכם מרייר הרבה מאוד, תאלצו לנגב את הכדור מעת לעת. לקוחות בעלי כלבים מריירים סיפרו לנו שמצאו פיתרון ומשתמשים בכדורי משחק סקווש קטנים במקום הכדורים היעודיים של המכשיר.

עד כמה זה פשוט ללמד את הכלב להשתמש בiFetch?

אם כלבכם כבר אוהב לשחק אתכם מסירות, זה אמור להיות די פשוט. במקרים מסוימים, ניתן גם תוך 20 דקות (תוך שימוש בחטיפים לכלבים) בכדי לאלף אותם להשתמש בiFetch באופן עצמאי. בכדי לפשט עבורכם את הנושא עוד יותר ישנו עמוד עם טיפון לאימון ובו גם סרטון הדרכה. בקרו בעמוד 'טיפין לאימון'.

כמה רחוק משגר הiFetch את הכדורים?

ישנם 3 מצבי שיגור לiFetch. החל מ3 וחצי מטרים, 6 וחצי מטרים, ו10 מטרים. בכדי לקבוע את מרחק השיגור, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור בגב המכשיר שבעזרתו ניתן לשלוט על מרחק השיגור. הנורית תכבה לאחר כ30 שניות אך הiFetch ישאר דולק (במצב המתנה), עד שתכניסו כדור נוסף לתוך המכשיר.

איך מתחילים להשתמש בiFetch?

זה פשוט, מחברים לחשמל (או באמצעות סוללות), לחצו כל הכפתור בגב המכשיר, הכניסו כדור וזמן המשחק מתחיל.

האם המכשיר בטוח עבור הכלב שלי?

כאשר מציגים את מכשיר הiFetch בפני הכלב אנו ממליצים אשר תלמדו אותו להישאר מאחורי המכשיר (או לצידו) בזמן שהמכשיר נמצא בתהליך שיגור הכדור. במצב כיוון הירי המקסימלי (10 מטרים), הiFetch מסוגל לשגר את הכדור במהירות שעלולה במצבים מסוימים לפגוע בכלב, במיוחד אם הוא עומד באופן ישיר מול פתח השיגור. אלו מצבים נדירים וחריגים וברוב המקרים המוחלט גם אם הכדור פוגע בכלב ישירות, לא מדובר על פגיעה שמסבה כאב. אף שהכלבים לומדים במהירות היכן כדאי לעמוד בכדי להימנע מפגיעה, אנו ממליצים על השגחה של מבוגר בזמן שימוש במכשיר בכדי למנוע מצבים אלו עד שהכלב לומד להשתמש באופן עצמאי במכשיר. בכדי ללמד את הכלב להשתמש במכשיר באופן פשוט, בקרו בעמוד 'טיפים לאימון'.

כל הזכויות שמורות לiFetch ישראל 2015 ©